Witamy na stronie Ogniska
TKKF Przyjaciel Konika

- Organizacja Pożytku Publicznego -
 istnieje od roku 1988.


Poszukujemy WOLONTARIUSZY do pomocy przy zajęciach hipoterapii.

nasz znak
wiadomości:
nowinki i starowinki
konkurs

sprawy konne:
zajęcia  konne
hipoterapia i wolontariat
zawody
nasze konie
lato w mieście

sprawy forteczne:
fort
tradytor
zajęcia dydaktyczne

sprawy administracyjne:
zarząd
sponsorzy
kontakt - dojazd
regulamin Ogniska

Hubertus 2013
Hubertus 2013, program

 
Kalendarz na stronęprzypominamy fotomigawkę

codziennie nowy filmik


NASI  PARTNERZY


  ­ ­ ­ ­ Może wiecie... lub nie wiecie, lecz największe szczęście w świecie na końskim leży grzbiecie:-))
  Pewnie z tego powodu jazda konna tak wielu osobom sprawia ogromną przyjemnością. Niestety, nie każdy ma czas i możliwości posiadania prywatnego wierzchowca, dlatego w 1988 roku, z inicjatywy Bogumiła Peschaka, powstało Ognisko TKKF "Przyjaciel Konika". Dla potrzeb klubu adaptowany został jednen z obiektów Twierdzy Kraków - Fort 49¼ "Grębałów", gdzie do dziś mamy swoją siedzibę.

  ­ ­ ­ ­ Wszystkim chętnym powyżej 10 roku życia oferujemy jazdy konne prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Oprócz szkółek i jazd w trakcie roku szkolnego organizujemy także akcje: letnią - w czasie wakacji i zimową - w czasie ferii.

  ­ ­ ­ ­ Zazwyczaj raz w roku odbywają się wewnątrzklubowe zawody jeździeckie, w których możemy sprawdzić swoje umiejętności, natomiast najlepsi z nas reprezentują nasze Ognisko w imprezach międzyklubowych. Organizujemy również tradycyjnego Hubertusa.
  ­ ­ ­ ­ W stajni mieszka 11 koni różnych ras oraz inne zwierzaki, czyli osiołek, psy i koty. Ich zdjęcia możecie oglądać w galerii. Prezentujemy tam również zdjęcia koni, które kiedyś mieszkały w naszej stajni i które nadal chętnie wspominamy.

  Mamy nadzieję  że nasza strona przypadnie do gustu osobom już uprawiającym jeździectwo oraz zachęci wszystkich innych do spróbowania swych sił w tej dziedzinie.

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszej stajni !!!
Jesteś naszym gościem:-)   
administrator: Bogdan Holewiński